Weddings and events organized by Kaunis Events are memorable, full of magic, perfectly planned and beautifully executed From close family events to big corporate parties

Kirjuta või helista mulle, saame kokku ning räägime tulevasest üritusest juba lähemalt kohvitassi taga!

Minu lugu

KAUNIS EVENTS

Kaunis Events sai alguse minu kirest pulmakorralduse vastu.
Üritused ja nende täideviimine on mind alati paelunud, aga viimase aasta jookusl korraldatud pulmad aitasid mul mõista, mida ma tegelikult igapäevaselt teha soovin. Ja selleks on pulmade ja teiste ürituste korraldamine!
Minu suurim eesmärk on muuta Teie pulm, Teie sünnipäev, Teie firmapidu või mõni muu oluline sündmus eriliselt meeldejäävaks ning mul on olemas palju vahendeid, kuidas seda saavutada.

PS: pildid ütlevad rohkem kui tuhat sõna, seega palun vaata üle tehtud tööd galeriis.

Birthdays

From small family gatherings to large-scale events.

Corporate parties

Company birthdays, Christmas parties and other celebrations

Weddings

My greatest mission is organizing your perfect wedding day

Receptions

Grandiose receptions from couple hundred up to thousand guests

PULMAKORRALDUS

 
  • PULMAKORRALDUS

    Pulmakorralduse täisteenus – pulmade korraldamine algusest lõpuni. Valides antud teenuse, aitan alates esimesest konsultatsioonist kõige vajalikuga. Pulma eelarve koostamine, pulmakoha leidmine, vajalike tegijate palkamine (fotograaf, catering, dekoratsioonid ja lilleseaded, pulmakutsed jne), tegijatega pidev suhtlemine, pruutpaariga tihe ja vahetu suhtlus. Pruutpaar ei pea millegi pärast ise muretsema, kogu suhtlemine käib läbi pulmakorraldaja. PS: pildid ütlevad rohkem kui tuhat sõna, seega palun vaata üle tehtud tööd galeriis

  • PULMAKORDINAATOR

    Kui pruutpaar soovib terve pulma algusest lõpuni ise organiseerida, kuid pulmapäeval vajavad väikest abi, siis siin tulen taas appi ja aitan vajalike ettevalmistustega pulmakohas ning vaatan, et kõik tegijad õigel ajal õiges kohas oleks. Samuti aitan sellisel juhul ka jooksvalt tekkivate küsimustega, mis pruudil ja peigmehel ühel hetkel võivad tekkida – näiteks millist pulmaisa eelistada, millised lilled oleksid antud hooajal sobivaimad või kust oleks võimalik kiiresti tellida külalisteraamat. Neid küsimusi tekib veelgi rohkem ja aitan hea meelega!

KAUNIS EVENTS

PULMAKORRALDUS

Pulmakorralduse täisteenus – pulmade korraldamine algusest lõpuni. Valides antud teenuse, aitan alates esimesest konsultatsioonist kõige vajalikuga. Pulma eelarve koostamine, pulmakoha leidmine, vajalike tegijate palkamine (fotograaf, catering, dekoratsioonid ja lilleseaded, pulmakutsed jne), tegijatega pidev suhtlemine, pruutpaariga tihe ja vahetu suhtlus. Pruutpaar ei pea millegi pärast ise muretsema, kogu suhtlemine käib läbi pulmakorraldaja.

  • Pulmakoordinaator.Kui pruutpaar soovib terve pulma algusest lõpuni ise organiseerida, kuid pulmapäeval vajavad väikest abi, siis siin tulen taas appi ja aitan vajalike ettevalmistustega pulmakohas ning vaatan, et kõik tegijad õigel ajal õiges kohas oleks. Samuti aitan sellisel juhul ka jooksvalt tekkivate küsimustega, mis pruudil ja peigmehel ühel hetkel võivad tekkida – näiteks millist pulmaisa eelistada, millised lilled oleksid antud hooajal sobivaimad või kust oleks võimalik kiiresti tellida külalisteraamat. Neid küsimusi tekib veelgi rohkem ja aitan hea meelega!

CONTACT ME

  Please fill out the below form or email me about your upcoming event to receive a quote.
Have your wedding at Villa Mary!

Something is wrong.
Instagram token error.

4226192589

Follow
Load More